Akce


Plantec in Brno 18/09/2022

CZ

Plantec, jedna z největších hvězd bretonské moderní hudební scény, se 18. září vrací do Brna! Jejich jedinečná show, ve které se potkává akustický zvuk, elektro a videomapping, vás přenese do světa mýtů Bretaně. Nebude chybět místní taneční spolek Ton Simple, který vám pomůže na prostorný taneční parket. Pokud by to pro vás pořád nebylo dost vzrušující, můžeme slíbit ještě nejnovější objev Brněnské hudební scény Lichočar jako support.

Vstupenky: 300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě.

Koncertu budou předcházet workshopy, brzy vám o nich dáme vědět!

Více informací na Facebookové události.

EN

Plantec is coming back to Brno! Pioneers of the new wave of Breton music over the past ten years, Plantec have led the way by imposing their own iconoclastic vision on the fest noz scene whilst all the time evolving and pushing forward their own musical horizons. Expect to find yourself at the crossroads of acoustic and electronic sound accompanied by projection mapping that takes you to their mythical world. They bring their show to Brno, CZ on 18th Semtember. Ton Simple, the local Breton dancing and Balfolk society, will be there to get you to the dancefloor with plenty of space for everyone. Not exciting enough? We doubt that, but in case you still want more, the hottest rising star Lichočar will warm you up.

Tickets: CZK 300 online, CZK 350 at the venue.

Stay tuned for info about workshops and more!

More info on Facebook event.

Pořádáme víkendové workshopy, na kterých se zaměřujeme na techniku tance a pohybu obecně a na výuku komplexnějších tanců či tanečních specialit. Workshopy vedou lektoři Ton Simple (nejčastěji Anna Ward a Martin “Šedý” Honek) nebo přizvaní lektoři z Prahy či odjinud.

2022
Brzy upřesníme termíny jarních workshopů a letní tancovačky. Na jaře 2022 se také zaměříme na výjezdy na západ a na jih. Budeme rádi když se přidáte. Domlouváme se většinou na Facebooku.

V sezóně 2017/18 jsme byli pořadateli mezinárodního festivalu Folk Marathon. Chystáme další tancovačky pod širým nebem a ve spřátelených kavárnách, na reprodukovanou i živou hudbu, fest noz a další! Také společně jezdíme na tancovačky do Prahy a Vídně. Sledujte naše stránky a Facebook.

Informace o dalších akcích najdete v kalendáři Rondu.